Al. J. Grzecznarowskiego 29/31  |  MULTIVO Centrum
695 855 558
GODZINY OTWARCIA: poniedziałek-piątek 10.00-21.00*
*dla wycieczek otwarte już od 9:00
sobota-niedziela 10.00-21.00

Kup bilet
Logo Kocham Skakać

Radom

Nasi trenerzy

Aleksandra Fedorowicz

Mam na imię Ola i moją największą pasją jest taniec i akrobatyka, które trenuję od 6 roku życia. Codzienne treningi przyczyniły się do wielu sukcesów, dzięki którym mogę nazwać się wielokrotną mistrzynią świata, Europy oraz Polski.

Mimo sukcesów cały czas się szkolę oraz zdobywam nowe umiejętności. Od pewnego czasu mam również możliwość przekazywania swojej wiedzy innym, poprzez prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych. Wierzę, że podczas takich zajęć przekazuję swoim podopiecznym nie tylko umiejętności, ale również zarażam swoją pasją.

Na prowadzonych przeze mnie zajęciach zwracam szczególną uwagę na rozciągnięcie, dokładność wykonywanych ćwiczeń oraz koordynację.

Serdecznie zapraszam na prowadzone przeze mnie zajęcia Akrobatyki z elementami tańca oraz Akrobatyki dla maluszków, jak i zajęcia indywidualne.

Bartosz Bator

Mam na imię Bartek i od 11 roku życia trenuję freerun oraz akrobatykę. Bardzo się cieszę, że moje początkowe zainteresowanie przerodziło się w pasję, która od 9 lat pozwala mi spełniać się zawodowo – jako trener.

Na prowadzonych przeze mnie zajęciach mocno skupiam się na podstawach związanych z gimnastyką i akrobatyką, bo jak wiadomo to dzięki nim możemy później bezpiecznie przejść do bardziej skomplikowanych elementów.

Oczywiście cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności, uczestniczę też w zawodach sportowych, np. w ubiegłym roku uplasowałem się na II miejscu FromGym2Street – ogólnopolskich zawodach parkour i freerun w Krościenku.

Serdecznie zapraszam na prowadzone przeze mnie zajęcia Akrobatyki, jak i zajęcia indywidualne.

Patryk Wesołowski

Mam na imię Patryk i swoją przygodę z gimnastyką zacząłem mając 12 lat. Satysfakcja z osiąganych rezultatów oraz sukcesy na zawodach sportowych spowodowały, że moja przygoda stała się pasją, która ostatecznie ukierunkowała się na akrobatykę, parkour i tricking.

Cały czas aktywnie trenuję, a od 18 roku życia prowadzę zajęcia z akrobatyki sportowej. Cały czas poszerzam swoją wiedzę, czego rezultatem jest np. licencja instruktora akrobatyki sportowej.

Jeśli chcesz postawić pierwsze kroki w mojej dziedzinie lub rozwijać nabyte już umiejętności, albo po prostu – nauczyć się salta zapraszam na prowadzone przeze mnie zajęcia Akrobatyki, jak i zajęcia indywidualne.

Zapraszamy na nasze zajęcia!

<< Wróć do strony głównej