Al. J. Grzecznarowskiego 29/31  |  MULTIVO Centrum
695 855 558
GODZINY OTWARCIA: poniedziałek-piątek 14.00-21.00*
*dla wycieczek otwarte już od 9:00
sobota-niedziela 10.00-21.00

Kup bilet
Logo Kocham Skakać

Radom

KUP KARTĘ
PODARUNKOWĄ
NA PREZENT!

Aktualności

AKROBATYKA – NOWY NABÓR!
AKROBATYKA – NOWY NABÓR!

Zapraszamy na nowy nabór na nasze zajęcia sportowe!  🤸‍♀🤸‍♂
Akrobatyka? Akrobatyka z elementami tańca? A może Akrobatyka dla maluszków? Wybierz NAJLEPSZE zajęcia dla swojego dziecka 😎

czytaj dalej

Atrakcje dla dzieci – Radom i okolica

Kiedy pogoda nie sprzyja… lub szukacie ciekawego miejsca na organizację imprezy urodzinowej dla dziecka Park Trampolin Radom to najlepsze rozwiązanie!

Park Trampolin #KochamSkakać został zaprojektowany i wykonany w taki sposób, aby dostarczać młodszym i starszym dzieciom wiele atrakcji, a zarazem zapewnić bezpieczeństwo podczas zabawy. Z oferowanych atrakcji mogą korzystać również opiekunowie dzieci i dorośli.

Nasz obiekt to nie tylko trampoliny, po których możecie skakać do woli. To cała masa innych atrakcji, dzięki którym Park Trampolin Radom jest jednym z tych miejsc, w których nie sposób się nudzić. Obok swobodnej zabawy zapewniamy również zorganizowane atrakcje dla dzieci.

Z tej formy współpracy z naszym obiektem możecie skorzystać: podczas organizacji imprez okolicznościowych, w ramach lekcji wychowania fizycznego, podczas wycieczek (przedszkola, szkoły, kluby sportowe).

niesamowitych stref

m2 atrakcji na trampolinach

Atrakcje, jakich nie ma w całym mieście m.in. basen z gąbkami, poducha powietrzna, gladiatorzy…!

Otwarte 7 dni w tygodniu między 10.00 a 21.00 (niehandlowe dni też!)

Wejście na obiekt o dowolnej porze (nie o pełnej godzinie!)

Wstęp od 3 roku życia i do 6 roku życia – opiekun wchodzi gratis!

Pełna opieka trenerów na obiekcie!

2 kolorowe sale urodzinowe
z 3 pakietami urodzinowymi dla młodszych i starszych!

Zajęcia indywidualne i grupowe!

WiFi i pyszna kawa w kawiarence dla osób oczekujących !

Znakomity dojazd i duży bezpłatny parking!

Trampoliny… i co dalej?

  • #KochamSkakać – Park Trampolin Radom zapewnia dostęp do licznych atrakcji. To daje praktycznie nieograniczone możliwości organizacji czasu wolnego w sposób aktywny, ciekawy i bezpieczny.
  • Obiekt dysponuje 2 kolorowymi salami urodzinowymi. Przygotowaliśmy również 3 pakiety urodzinowe dla młodszych i starszych dzieci, w ramach których atrakcje i opiekę trenerską odbieramy adekwatnie do wieku i potrzeb dzieci.
  • Czuwając nad bezpieczeństwem uczestników zabawy staramy się stwarzać jak najlepsze warunki do swobodnego skakania i korzystania z poszczególnych atrakcji na trampolinach. Skakanie na trampolinie to świetny trening dla wspierania motoryki, ćwiczeń równowagi i koordynacji. To także doskonały sposób na poprawę kondycji w warunkach atrakcyjnej i ciekawej zabawy z rówieśnikami.
  • Chcesz odwiedzić nasz park trampolin? Zastanawiasz się, czy twoje dziecko będzie się dobrze bawić? A może sam chcesz spróbować tej formy aktywności fizycznej?
  • Zapraszamy w godzinach pracy obiektu. Możecie przyjść o dowolnej porze i skakać tak długo, ile starczy Wam sił (bilet wstępu można przedłużyć w każdym momencie).

Zapraszamy do sklepu

Odwiedź nasz e-sklep i kup bilety lub karnety na wybrany przez Ciebie, wyskakany czas w naszym Parku!
Możesz również skorzystać z opcji rezerwacji urodzin! Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie naszego sklepu poniżej