Al. Krakowska 61     695 855 558
GODZINY OTWARCIA: poniedziałek-niedziela 10.00-21.00*
*dla wycieczek otwarte już od 9:00

Kup bilet
Logo Kocham Skakać

Warszawa

KUP KARTĘ
PODARUNKOWĄ
NA PREZENT!

Aktualności

Sala zabaw z trampolinami
– Kocham Skakać Warszawa

Zabawa na trampolinach to świetny trening dla wspierania motoryki, ćwiczeń równowagi i koordynacji. Skakanie poprawia kondycję i dostarcza całej masy pozytywnej energii. #KOCHAMSKAKAĆ – Park Trampolin Warszawa to miejsce, w którym czeka na Ciebie aż 2500m2 atrakcji na trampolinach. Są tu atrakcje dla dzieci (od 2 roku życia), młodzieży, a także dorosłych.

Nasza oferta wykracza poza trampoliny w sali zabaw. Tworzymy całkowicie nową jakość parku trampolin, w którym bawicie się m.in. na: trampolinach, zjeżdżalni, tyrolce, poduszce powietrznej.

Swoje siły możecie również sprawdzić na nowej strefie Labiryntu , który pokonują tylko najlepsi, a prowadzi on do WULKANU!

niesamowitych stref

m2 atrakcji na trampolinach

Atrakcje, jakich nie ma w całym mieście m.in. zjeżdżalnia, tyrolka, poducha powietrzna, tor ninja….!

Otwarte 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku między 14.00 a 21.00 oraz w weekendy między 10.00 a 21.00 (niehandlowe dni też!)

Wejście na obiekt o dowolnej porze (nie o pełnej godzinie!)

Wstęp od 2 roku życia i do 6 roku życia – opiekun wchodzi gratis!

Pełna opieka trenerów na obiekcie!

4 kolorowe sale urodzinowe
z 3 pakietami urodzinowymi dla młodszych i starszych!

Zajęcia indywidualne i grupowe!

WiFi i pyszna kawa w kawiarence dla osób oczekujących !

Znakomity dojazd i duży bezpłatny parking!

Trampoliny w sali zabaw i co dalej?

Sala zabaw z trampolinami #KochamSkakać została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby stwarzać nieograniczone możliwości zabawy, jednocześnie gwarantując jej uczestnikom bezpieczeństwo.

Pieczę nad bezpiecznym korzystaniem z poszczególnych atrakcji sprawują nasi Trenerzy, którzy:

  • poinformują Was o zasadach bezpiecznej zabawy na trampolinach i pozostałych atrakcjach,
  • odpowiedzą na Wasze pytania i wątpliwości,
  • pokażą Wam, jak ćwiczyć na poszczególnych sprzętach.

Atrakcje dla dzieci – Warszawa i okolica

Pogoda pokrzyżowała Wam plany? Szukacie miejsca, żeby się poruszać i miło spędzić czas?

Park Trampolin Warszawa zaprasza! Sala zabaw z trampolinami oraz pozostałym atrakcjami dla młodszych i starszych dzieci jest czynny przez cały tydzień. Możecie przyjechać o dogodnej dla siebie porze i bawić się tak długo, jak długo starczy Wam sił.

Obiekt jest bezpieczny dla dzieciaków już od 1 roku życia i oferuje szereg atrakcji dla starszych dzieci i młodzieży. Pod tym względem wykraczamy daleko poza standardy sal zabaw dla najmłodszych.

Rodziców zapraszamy na relaks przy kawie i słodkim poczęstunku w Strefie Rodzica. Pamiętajcie jednak o tym, że wspólne skakanie z rodzicami dostarcza dzieciom dużo więcej frajdy.

Sala zabaw – trampoliny

Park trampolin to świetne miejsce na aktywne spędzenie deszczowego popołudnia czy organizację pełnego emocji przyjęcia urodzinowego na trampolinach. To opcja dla osób, które nie lubią się nudzić, a dobra zabawa oznacza dla nich pozostawanie w ruchu. U nas dodatkowo znajdziesz wspaniały zespół dbający o atmosferę, jakiej nie mają inne parki trampolin w Warszawie. Wierzymy, że gdy raz odwiedzisz z bliskimi naszą salę zabaw z trampolinami, zechcesz tu jeszcze wiele razy wrócić.

Szukasz ciekawej rozrywki w Warszawie? Park trampolin zaprasza zarówno dzieci, jak i dorosłych. Specjalizujemy się w organizowaniu zajęć indywidualnych oraz grupowych, zapraszamy szkoły na wycieczki szkolne oraz eventy, a dzieci i młodzież na półkolonie z rówieśnikami.

Zapraszamy do sklepu

Odwiedź nasz e-sklep i kup bilety lub karnety na wybrany przez Ciebie, wyskakany czas w naszym Parku!
Możesz również skorzystać z opcji rezerwacji urodzin! Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie naszego sklepu poniżej