Al. Krakowska 61     695 855 558
GODZINY OTWARCIA: poniedziałek-piątek 14.00-21.00*
*dla wycieczek otwarte już od 9:00
sobota-niedziela 10.00-21.00

Kup bilet
Logo Kocham Skakać

Warszawa

Zajęcia
indywidualne
z trenerem

Zajęcia indywidualne z trenerem w zależności od potrzeb mogą być zarówno wyśmienitym treningiem akrobatycznym z wykwalifikowanym trenerem, jak i świetnie spędzoną godziną pełną zabaw dla pojedynczej osoby lub grupy do 5 osób.

Nasze zajęcia na trampolinach w Warszawie są doskonałą okazją do spędzenia czasu z najbliższymi. Zapraszamy całe rodziny, które pragną wspólnie cieszyć się sportową aktywnością, pogłębiając więzy rodzinne poprzez radość i wspólne osiągnięcia.

Zalety treningu indywidualnego

  • Sspersonalizowane podejście do uczestników zajęć,
  • Trener/animator na wyłączność,
  • Przyspieszony proces nauki pożądanych elementów (m.in. przerzutów, salt, śrub),
  • Elastyczność w wyborze dnia i godziny treningu,
  • Przeznaczony dla każdego już od 3 roku życia, bez górnej granicy wieku

Zajęcia na trampolinach w Warszawie – dla kogo?

Zajęcia skierowane są dla każdego, komu zależy na indywidualnym podejściu. Zapraszamy zarówno osoby zaczynające swoją przygodę z akrobatyką jak i te, które ćwiczą już od dłuższego czasu i chcą nauczyć się nowych elementów o różnym poziomie trudności (czy też takie elementy podszlifować) w bezpiecznym środowisku.

Są też dla tych, których marzeniem zawsze było wykonać salto w tył, a nigdy nie wiedzieli, jak się do tego zabrać.

Można też przyjść całą rodziną i wspólnie spędzić czas przekonując się przy tym, że ewolucje na trampolinie nie są tak skomplikowane jak się wydaje.

Niezależnie od wieku czy doświadczenia, u nas znajdziesz odpowiednie wyzwanie i wsparcie. Nasz doświadczony zespół instruktorów oferuje indywidualne podejście, dostosowując treningi do potrzeb i umiejętności każdego uczestnika. Przekonasz się, że skoki i ewolucje na trampolinie są dostępne dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Wybierz nasze zajęcia na trampolinach w Warszawie i dołącz do nas już dziś. Rozpocznij niezapomnianą przygodę pełną energii i radości!

Zajęcia na trampolinach Warszawa – zapraszamy do kontaktu

Zajęcia na trampolinach Warszawa Gotowi na skoki pełne adrenaliny? Dołącz do nas na najbardziej ekscytujących zajęciach na trampolinach w Warszawie! Sprawdź nasze dynamiczne i profesjonalne treningi, które nie tylko dostarczą Ci mnóstwo radości, ale także pozwolą poprawić kondycję i koordynację. Niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności, nasze zajęcia są dostosowane do wszystkich, którzy pragną przeżyć niezapomniane chwile w bezpiecznym i pełnym energii środowisku. Skocz do akcji już dziś i odkryj swoje nowe ulubione zajęcie! Zapraszamy wszystkich entuzjastów, marzycieli i poszukiwaczy nowych wyzwań! Nasze zajęcia są dostosowane do różnych poziomów umiejętności i otwarte dla każdego, kto pragnie doświadczyć radości skakania i zdobywania nowych umiejętności w bezpiecznym otoczeniu.

Garść informacji:

Zadzwoń do nas i zarezerwuj miejsce na zajęciach

695 855 558

Weź ze sobą strój sportowy i skarpetki antypoślizgowe

Każdy uczestnik zajęć poniżej 18 lat musi posiadać pisemną zgodę rodzica/ opiekuna prawnego.
Zgoda dostępna na miejscu lub tutaj: 
ZGODA RODZICA

Cennik

Zajęcia indywidualne z trenerem
Cena
1 osoba 60 min
(wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna)
od 121 zł

<< Wróć do strony głównej