Al. J. Grzecznarowskiego 29/31  |  MULTIVO Centrum
695 855 558
GODZINY OTWARCIA: poniedziałek-piątek 10.00-21.00*
*dla wycieczek otwarte już od 9:00
sobota-niedziela 10.00-21.00

Kup bilet
Logo Kocham Skakać

Radom

Najczęściej zadawane pytania

Od jakiego wieku można korzystać z atrakcji Parku?

W naszym Parku skakać może każda osoba powyżej 3 roku życia. Dziecko od 3 do 6 lat musi korzystać z atrakcji pod opieką rodzica/opiekuna, który wchodzi z dzieckiem na jednym bilecie. Każda osoba od 3 do 18 lat musi posiadać pisemną zgodę rodzica na korzystanie z Parku. Zgoda znajduje się tutaj: ZGODA RODZICA

Czy dorośli też mogą skakać?

Zdecydowanie tak! Nie ma górnej granicy wiekowej. Skakanie to super zabawa dla każdego 🙂

Czy wymagana jest wcześniejsza rezerwacja?

Wejście dla grup powyżej 15 osób, a także wejście na zajęcia grupowe zorganizowane wymagają wcześniejszej telefonicznej rezerwacji.

Czy do Parku trzeba wchodzić o pełnej godzinie?

Nie. Możesz wskoczyć do nas w dogodnym dla Ciebie czasie w ramach godzin otwarcia Parku.

Czy w Parku jest szatnia? Czy są prysznice?

W Parku jest zarówno damska, jak i męska szatnia. Każda z nich połączona jest z łazienką z toaletami, w której znajdują się prysznice.

Czy jest ograniczenie wagowe / do jakiej wagi ciała można skakać?

Skakanie jest dla każdego od 3 roku życia do 300 kilogramów 🙂
Jeśli ważysz 301, to zapraszamy do bufetu na ciastko 😉

Czy akceptujecie w Parku karty typu Multisport?

Przez cały rok wejdziesz do nas z kartą Multisport, FitProfit, FitSport oraz MedicoverSport na 1 godzinę dziennie (lub więcej razy z kartą Multisport Plus), jak również skorzystasz z płatności za pomocą bonu lub karty Sodexo.

Jaki strój obowiązuje w Parku?

W Parku obowiązuje luźny strój sportowy, który nie ogranicza ruchów. Nie może posiadać ostrych elementów (np. suwaki). Najważniejsze, żeby Tobie było wygodnie 🙂

Czy wymagane są skarpetki antypoślizgowe? Czy mogą być z innego Parku? Czy można skakać boso?

Aby korzystać z atrakcji Parku, trzeba posiadać ubrane skarpetki antypoślizgowe. Nie wymagamy, aby były z naszego Parku, aczkolwiek podobno w naszych skacze się najwyżej 😉
Nie można skakać boso.

Czy w Parku jest miejsce, gdzie można usiąść / zamówić kawę?

Tak. W Parku znajduje się strefa kawiarniana, w której rodzice i opiekunowie mogą poczekać na swoją pociechę, aczkolwiek wszystkich zapraszamy do skakania. W kawiarni można wypić pyszną kawę lub przekąsić coś słodkiego.

Czy rodzic / opiekun musi skakać razem z dzieckiem? Czy może zostawić dziecko w Parku?

W naszym Parku czujne oko rodzica powinno czuwać nad nim do 6 roku życia, wtedy też rodzic może skakać z dzieckiem na jednym bilecie, jeśli ten był kupiony w naszym parku lub poprzez naszą stronę www. W każdym innym przypadku obowiązuje zrabatowana dopłata, a jej wysokość różni się w zależności od wykupionego dla dziecka czasu. Rodzica w takim przypadku również obowiązuje posiadanie skarpetek antypoślizgowych.

Kiedy dziecko ma 6 lat lub więcej można zostawić je samo – po podaniu przez rodzica/opiekuna numeru telefonu. Proszę jednak pamiętać, że rodzinne skakanie daje dzieciom dużo więcej frajdy ?

Ile kosztuje bilet? Czy są bilety ulgowe, zniżki?

Przygotowaliśmy dużo różnych opcji – im więcej osób wejdzie razem, tym mniej zapłacicie. Ponadto oferujemy kupno tańszego biletu online (KUP BILET). Jeżeli odwiedzasz nas częściej, to pewnie wiesz, że nasi klienci dostają kupony zniżkowe na kolejne wejścia 🙂 

Jaki jest minimalny czas pobytu w Parku?

Minimalny czas, jaki możesz wykupić, to godzina.

Czy honorujecie Kartę Dużej Rodziny, Kartę Rodziny Plus, Kartę Rodziny z Dzieckiem Niepełnosprawnym, Radomską Kartę Seniora?

Oczywiście, że tak 🙂 Aby uzyskać odpowiadający jej rabat, należy pokazać ją w Parku pracownikom recepcji. Rabat nie obowiązuje przy zakupie biletu online (KUP BILET).

Czy dla osób niepełnosprawnych obowiązuje zniżka?

Osobom niepełnosprawnym nie przysługuje zniżka, zdajemy sobie jednak sprawę, że wymagają one dodatkowej uwagi, dlatego ich opiekunowie wchodzą z nimi bezpłatnie.

<< Wróć do strony głównej