Al. J. Grzecznarowskiego 29/31  |  MULTIVO Centrum
695 855 558
GODZINY OTWARCIA: poniedziałek-piątek 10.00-21.00*
*dla wycieczek otwarte już od 9:00
sobota-niedziela 10.00-21.00

Kup bilet
Logo Kocham Skakać

Radom

Nowa strona #kochamskakac

Cześć – witamy Cię serdecznie na naszej nowej stronie internetowej! Dołożyliśmy wszelkich starań, aby była ona dla Ciebie jak najbardziej czytelna i przyjazna w użytkowaniu. Jednocześnie dajemy zielone światło dla internetowych zakupów w naszym e-sklepie, więc koniecznie do niego zajrzyj (możesz użyć przycisku, który znajduje się w prawym dolnym rogu „Kup bilet”, który przekieruje Cię na stronę sklepu).

W zakładce „Zajęcia” znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat zajęć, jakie prowadzimy w naszym ParkuJumpSchool oraz JumpFun. Żeby zachęcić Cię jeszcze bardziej – wrzuciliśmy tam zdjęcia i filmy – tak, żeby było Ci łatwiej odważyć się i zdecydować na dołączenie do naszej wyskakanej paczki (informacje o tym, kiedy odbywają się zajęcia, znajdziesz na stronie Grafik zajęć)!

Jeśli chciałbyś zorganizować urodziny w najbardziej wyskakanym miejscu w Polsce – to zaufaj nam – nie znajdziesz lepszego na mapie! Informacje na temat różnych dostępnych pakietów i cen znajdziesz właśnie w zakładce Urodziny, więc jeśli jeszcze się zastanawiasz – szybko wskakuj i sprawdzaj, jaką imprezę możemy dla Ciebie przygotować.

A jeśli planujesz wpaść do nas większą grupą, to po więcej szczegółów zapraszamy Cię do zakładki Wycieczki grupowe. Pamiętaj, że wycieczka… nie musi kojarzyć nam się tylko ze szkołą! Zbierz swoją ekipę podwórkową i wskakuj na nasze trampoliny – bo ze znajomymi zabawa jest jeeeeeeeszcze lepsza!

Wszystkie aktualne ceny znajdziesz w zakładce Cennik. Przy każdym bilecie znajduje się przycisk Kup bilet, więc jak tylko zdecydujesz się na zakup, to wystarczy, że w niego klikniesz i od razu zostaniesz przekierowany do e-sklepu, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu online. Na tej podstronie znajdziesz też karty podarunkowe. To świetny pomysł na prezent dla przyjaciela albo dziecka – wychodzimy z założenia, że warto kolekcjonować wspomnienia, a w naszym Parku zapewniamy te z najwyższej półki!

Jeśli podczas przeglądania strony przyjdzie Ci do głowy jakieś pytanie – koniecznie sprawdź, czy ktoś już nie zadał takiego pytania wcześniej – zapraszamy do zakładki FAQ (Frequently Asked Questions), gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z naszym Parkiem. Wszystkie informacje, jak możesz to zrobić, znajdują się w zakładce Kontakt. Jeśli natkniesz się na jakiś problem, to proszę, również daj nam znać mailowo – możesz skorzystać z formularza lub napisać wiadomość na adres: radom@kochamskakac.pl  

Postaramy się jak najszybciej wrócić do Ciebie z odpowiedzią i naprawić ewentualne usterki 🙂

Baw się dobrze!

<< Wróć do strony głównej